eeFitness logo
eeFitness
PIRMSSVĒTKU DARBA LAIKS

PIRMSSVĒTKU DARBA LAIKS

Piektdien, 22. jūnijā strādājam :   EE FITNESS IKSĶILE 08:00- 15:00 Grupu nodarbības: 08:30 - STRONG & fIT 11:00 PRESE un KĀJAS 12:00 JOGA (mazā zāle) 12:00 AEROBIKA (lielā zāle) 13:00 BĒRNU JOGA    EE FITNESS SALASPILS 07:30 - 20:00   23. jūnijā SLĒGTS!   Priecīgus Līgo svētkus!...
JAUNAS GRUPU NODARBĪBAS SALASPILĪ

JAUNAS GRUPU NODARBĪBAS SALASPILĪ

- otrdienās 13:00-14:00 - VARIO MIX&ThaiBo (Fit Box) -  ( Intensīvitātes vario ar  sporta cīņu veidu elementu sitienu un  kustību imitācijām, ķermeņa koordinācijas uzlabošanai, arī kā kardio treniņš.- ceturtdienās 13:00-14:00 - Funkcionālo treniņu sistēma bodyART ® Basic level - apg...

Izmaiņas nodarbību grafikā pirmdienās un trešdienās

Pirmdiena, Strong & Fit, plkst. 18:30 Zumba plkst. 19:30 Trešdiena, Easy step + presīte, plkst. 18:30 Zumba plkst. 19:30...

BĒRNU ABONEMENTI

Informējam, ka no 1.jūnija mainās bērnu abonementu cenas! (var apmeklēt jebkuru nodarbību)   4 nodarbības x 1 mēnesis    € 19.00 8 nodarbības x 1 mēnesis    € 32.00   Vienreizējs apmeklējums     € 6 Klienta karte   € 1.50...
UZMANĪBU! IZMAIŅAS ABONEMENTU PAGARINĀŠANAS KĀRTĪBĀ SALASPILS EE FITNESS
ATLAIDES SASALSPILS EE FITNESS
DEJU NODARBĪBAS BĒRNIEM
Darba laiks 30. aprīlī, 1. un 4. maijā

Darba laiks 30. aprīlī, 1. un 4. maijā

Uzmanību! Darba laiks 30. aprīlī - 8:00-19:00 Grupu nodarbības : 11:00 SLOW&STRONG 12:00 FIT BALL 12:00 ZUMBA 13:00 JOGA 14:00 BĒRNU JOGA Darba laiks 1. maijā - 9:00-13:00 9:00 - TRX 10:00 PILATES 10:00 APĻA TRENIŅŠ            11:15 FUNKCIONĀLAIS TRENIŅŠ (IKŠĶILES STADIONĀ!) 11:00 ...
DARBA LAIKS SVĒTKU DIENĀS IKŠĶILĒ

DARBA LAIKS SVĒTKU DIENĀS IKŠĶILĒ

 LIELDIENU BRĪVDIENAS DARBA LAIKS: 30. marts - 9:00-15:00  GRUPU NODARBĪBAS :                 11:00 PRESE UN KĀJAS           11:00 SLOW AND STRONG                                 &nb...
AICINĀM UZ RĪTA NODARBĪBĀM!
PIRMDIENA
11:00 PRESE+KĀJAS
17:00 JOGA BĒRNIEM
18:00 PRESE+KĀJAS
18:30 SLOW AND STRONG
19:00 ASHTANGA JOGA
19:00 ZUMBA
19:30 ZUMBA
20:00 ZUMBA IESĀCĒJIEM
OTRDIENA
08:30 TRX
12:00 KALANĒTIKA
18:00 PILATES
18:00 APĻA TRENIŅŠ
19:00 ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA
19:00 SPĒKS UN PRESE
20:00 FUNKCIONĀLAIS TRENIŅŠ
TREŠDIENA
08:30 STRONG&FIT
11:00 FIT BALL
17:00 JOGA BĒRNIEM
18:00 FIT BALL
18:30 EASY STEP
19:00 ASHTANGA JOGA
19:30 ZUMBA
CETURTDIENA
08:30 TRX
12:00 KALANĒTIKA
18:00 PILATES
18:00 APĻA TRENIŅŠ
19:00 ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA
19:00 SPĒKS UN PRESE
20:00 FUNKCIONĀLAIS TRENIŅŠ
PIEKTDIENA
08:30 STRONG&FIT
11:00 PRESE+KĀJAS
17:00 JOGA BĒRNIEM
18:00 JOGA
19:00 AEROBIKA
SESTDIENA
10:00 VISPARATTĪSTOŠĀ VINGROŠANA BĒRNIEM
10:00 AEROBIKA
11:00 PILATES